NASZ ZESPÓŁ

Jako HR Concierge wnosimy unikalną wartość do organizacji naszych klientów dzięki doświadczeniom i kompetencjom prowadzących firmę Marty Remiszewskiej-Chudy oraz Ewy Mazurczyk-Jankowskiej.

Marta RemiszewskaMarta Remiszewska-Chudy
z obszarem HR związana od 10 lat. Przed założeniem HR Concierge odpowiadała za obszar Talent Management w British American Tobacco, gdzie kształtowała strategię HR od 2011 roku. Doświadczenia w obszarze miękkiego HR’u zdobywała w kilku międzynarodowych organizacjach w rolach związanych z pozyskiwaniem i rozwojem talentów.
Przez kilka lat realizowała swoją pasję dydaktyczną i przekazywała wiedzę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi studentom Wydziału Zarządzania UW jako wykładowca w ramach realizacji studiów doktoranckich.
Talent Manager, Trener, Coach. Osiąga znakomite efekty zarówno w pracy z działami HR jak  i bezpośrednio z menedżerami i pracownikami. Odkrywanie potencjału i rozwój umiejętności, wsparcie w pełnym wykorzystaniu zasobów do realizacji celów biznesowych lub osobistych … w tym jest ekspertem i to kocha w pracy.

Ewa MazurczykEwa Mazurczyk-Jankowska
Od 12 lat zajmuje menedżerskie stanowiska w polskich i międzynarodowych organizacjach. Doświadczona rekruterka specjalizująca się w rekrutacjach sił sprzedaży, realizująca ok. 250 projektów rocznie. Jako jedna z niewielu osób w Polsce może pochwalić się zakończonym sukcesem projektem rekrutacji 500 przedstawicieli handlowych w ciągu 3 tygodni.
Autorka wielu programów szkoleniowych oraz doradczych. Ekspert zakresu Development i Assessment Centre. Doświadczona, uznana trenerka budująca niezwykłe zaangażowanie w proces rozwoju.
Osoby z nią współpracujące nazywają ją lokomotywą, pełną energii i pozytywnego nastawienia.  W realizowanych projektach widzi więcej niż inni i wyróżnia się doskonałym zmysłem obserwacji połączonym z ciągłym doskonaleniem i poszerzaniem wiedzy. To daje jej swobodę szybkiego kreowania rozwiązań dopasowanych do realnych potrzeb klientów.

Naszych klientów w bieżących projektach wspiera ZESPÓŁ REKRUTERÓW wyspecjalizowanych w rekrutacjach w siłach sprzedaży oraz współpracujący z nami eksperci z zakresu rozwoju i pozyskiwania pracowników.

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Zapraszamy do współpracy! Jeśli obszar HR to Twoja pasja, chcesz się rozwijać i uczyć od ekspertów, jednocześnie pracując na projektach u znanych, międzynarodowych firm koniecznie do nas napisz na praca@hrconcierge.pl

Obecnie szukamy osób zainteresowanych rozwojem w jednym z trzech obszarów:

doradztwo HR

  • zarządzanie talentami – szukamy osoby z min. rocznym doświadczeniem w “miękkim” HR, która będzie wspierać projekty doradcze z obszaru zarządzania talentami, programów rozwojowych oraz szkoleń
  • employer branding – szukamy sprawczego pasjonata/ki budowania wizerunku pracodawcy do pracy przy projektach EB dla naszych klientów, tu dzieje się bardzo dużo, można się wiele nauczyć ale też świetnie wykazać pomysłami i efektywnością w działaniu
  • rekrutacja w siłach sprzedaży – zarówno osoby chcące rozpocząć przygodę z rekrutacją, jak i takie, które mają już doświadczenie rekruterskie, a chciałyby obejmować role koordynacyjne znajdą u nas dużo ciekawych wyzwań

Zainteresowana? Zainteresowany? Napisz do nas od razu i wyślij CV na praca@hrconcierge.pl